GenelNakliye Liftli Taşımacılık

Nakliye liftli taşımacılık son dönemde daha pratik ve aynı zamanda güvenilir olması nedeniyle popüler hale gelmiştir. Evden eve ya da şehirlerarası nakliyat söz konusu olduğunda profesyonel çalışanlardan destek almak önemlidir. Aksi takdirde beyaz eşyalar, mobilyalar ya da değerli parçalar zarar görebilir. Bu noktada ise liftli taşımacılık, asansörlü aktarım olarak karşımıza çıkar.

Liftli Taşımacılık Nedir?

Liftli taşımacılık nedir diye merak edenler için asansörle eşya aktarım süreci olarak karşımıza çıkar. Tüm parçalar, eşyalar ya da mobilyalar asansörlü özel cihazlar ile birlikte araca taşınır. Bu aşamada ise zarar görmemesi adına dikkatli hareket edilmesine özen gösterilir. Böylelikle taşımacılık ya da nakliye süreçleri daha da pratik hale gelir.

 • Nakliye liftli taşımacılık söz konusu olduğunda firmamız her zaman müşterilerinin memnuniyetlerini ön planda tutar.
 • Fiyatlarımız ise son derece uygun olduğundan dolayı bütçelere hitap eder.
 • Taşınacak olan ürünlerin kapasitesine göre özel olarak araçlar belirlenir ve maksimum 2000 Kg’a kadar kamyonet seçeneklerimiz vardır.
 • Hemen uzman personellerimiz ile görüşmeniz halinde sorularınız kısa süre içerisinde yanıtlanır ve kaliteli destek almanıza özen gösterilir.

Liftli Taşımacılık Avantajlı Mı?

Nakliye liftli taşımacılık klasik ya da geleneksel yöntemlere göre her zaman daha avantajlıdır. Bu sayede ürünlere zarar gelmez, herhangi bir hasar sorunu ortaya çıkmaz. Hem şehir içi hem de şehirlerarasında kısa zamanda taşıma sağlayabilirsiniz. En ufak parça bile asansörle taşındığından dolayı zamanda da tasarruf etmenize katkı sağlanır.

 • Apartman içerisinde ya da binalarda taşınan eşyalar her ne kadar dikkat edilse de deforme olur.
 • Ancak asansörlü taşıma sürecinde evin, ofisin ya da şirketin penceresine yerleştirilen özel kamyonet üzerinde yer alan asansör tüm süreci gerçekleştirir.
 • Böylelikle taşınmanın zorluklarından kurtularak kaliteli bir nakliye hizmeti alma şansı elde edebilirsiniz.

Güvenilir Ve Hızlı Teslimat!

Firmamız her zaman güvenilir taşıma sağlamasının yanı sıra tüm eşyaların kısa süre içerisinde aktarılmak istenen adrese teslim edilmesine özen gösterir. Mesafe uzun olsa bile müşteriye belirtilen zaman dilimi içerisinde hizmet verilmesine dikkat edilir. Paletlerimize yüklenen eşyalar, daha sonrasında trans paletler kullanılarak araçların içerisine aktarılır.

 • Bu süreçte taşınmasından korktuğunuz değerleri eşyalarınız bile kısa zaman içerisinde aktarılır.
 • Nakliye işlemi sırasında müşterilerimizin mağdur olmamaları adına en son teknolojik araçların kullanılmasına dikkat edilir.
 • Son model, dayanıklı ve sağlam kamyonetler ile birlikte taşıma sorunsuz şekilde gerçekleşir.
 • Merak ettiğiniz bir sorunuz olması halinde ise uzman ekiplerimizden destek alabilirsiniz.

İş Gücünden Tasarruf Ve Pratik Taşıma!

Nakliye liftli taşımacılık güvenli, hızlı ve pratik olması nedeniyle pek çok müşteri tarafından da talep görmeye başlamıştır. Tüm eşyalar ya da mobilyalar araçlarla taşındığından dolayı iş gücünden tasarruf etme şansınız ortaya çıkar. Firmamızda belirtilen anlamda profesyonel çalışanlarımız olsa da insan gücüne ihtiyaç kalmadan özel araçlar ile birlikte eşyaların yerleştirilmesi süreçleri gerçekleşir.

 • Araçtan indirilme aşamasında da büyük bir titizlikle hareket eden görevlilerimiz güvenle teslimat sağlar.
 • Yalnızca ev değil ofis, iş yeri, şirket ya da farklı firmaların taşımacılık hizmetleri sırasında da kesintisiz destek vermeye özen gösteriyoruz.
 • Liftli taşıma sırasında kullanılan kamyon ya da kamyonetlerimiz sayesinde nakliye süreci sandığınız gibi zor olmaktan çıkarak pratik hale gelir.

Özel olarak kullanılan gerdirme kayışlarımız ya da spanzetler sayesinde ise araca yerleştirilen tüm ürünler korunur. Böylelikle taşınması sırasında sarsıntıdan kaynaklı hasar riski de ortadan kalkar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Hakkımızda

ACARSOY NAKLİYAT TAŞIMACILIK
Taşımacılıkta 27 yıllık tecrübe...
Her gün bizim için yeni bir gün ve her yerdeki müşterilerimizi memnun etmek için çalışıyoruz.
Liftli Taşımacılık Nakliye Araç Kamyon

Bize Ulaşın

0 (532) 477 8859

Taşımacılıkta 27 yıllık tecrübe...

E-Bülten Kayıt