Genelİstanbul Liftli Taşımacılık

Değişik türden eşyaların taşınması ve başka bir yere nakledilmesi, dikkat isteyen bir iştir. Bunun için mutlaka teknolojinin sunmuş olduğu nimetlerden faydalanmak gerekiyor. İstanbul liftli taşımacılık hizmetini sağlayan firmamız, en ağır yükleri bile başarılı şekilde taşırken, eşyalarınıza zarar gelmesini engeller. Liftli kamyonlarımız süreci kısaltır.

Liftli Taşımacılık Nedir?

İstanbul liftli taşımacılık olarak kullanmış olduğumuz sistemin özellikleri şöyledir;

  • Eşya taşımacılığında en önemli aşamalardan birisi bunların aracın arka kısmına yüklemektir.
  • Özellikle çok ağır olan eşyaların bu işlemle yapılması uzun sürer.
  • Ancak liftli kamyonlar bu sorunu ortadan kaldırır.
  • Fabrikada özel bir biçimde tasarlanmış olan bu kamyonların arka kısmında bir asansör alanı vardır. Ayrıca bu alan kamyonun kasa kapağıdır.
  • Bu yönüyle son derece işlevseldir.
  • Tek bir buton üzerinden yönlendirilmesi yapılır.
  • Yerden belli bir seviyeye kadar kalkan liftli bölüm, üstünde bulunan eşyanın kamyona aktarılmasını sağlar.

Liftli Taşımacılık Ne Gibi Avantajlar Sunar?

İstanbul liftli taşımacılık hizmetlerinde bu yöntemin kullanılması sayesinde, zamanı lehinize çevirebilirsiniz. Çünkü klasik nakliye ve taşımacılığa göre tam yarı yarıya tasarruf etme imkanınız vardır. Aynı zamanda eşyaların düşmesi, kırılması, çizilmesi, zarar görmesi gibi olumsuz şeyler hiçbir zaman yaşanmaz. Birçok büyük eşyanın kamyona nakli sırasında vinç kullanılır. Bu durum hem masraf hem de zaman kaybı anlamına gelir. Liftli taşımacılık sayesinde bu yükten kurtulabilirsiniz.

Liftli Taşımacılık Hangi Tür Eşyalar İçin Uygundur?

Liftli eşya taşımacılığı genellikle çok ağır yüklerin taşınması ve nakliyesi sırasında kullanılır;

  • Medikal cihazlar, sağlık sektörünün çok farklı alanlarında kullanılır. Bunların büyük bir kısmı yurtdışından ithal edilmiştir. Aynı zamanda oldukça pahalı cihazlardır. Ağırlıkları ise tonlarla ifade edilir. Kamyona yüklenebilmesi için lift sistemine ihtiyaç duyarlar. Filolarımızdaki özel araçlar sayesinde bunların taşınması zaman alan bir işlem değildir. Milyon dolarlık tıbbi cihazlar, bu şekilde taşınır.
  • Türkiye’de farklı yerlerde düzenlenen fuarlara katılmak isteyen firmalar için en büyük sorun; stantların taşınmasıdır. Ancak bu problemi hemen ortadan kaldırabilecek yeterliliğe sahibiz. Çünkü liftli kamyonlarımızın geniş bir kapasitesi vardır. Ayrıca ilgili sistem, 2 ton gibi çok yüksek ağırlıktaki eşyaları bile taşıyabiliyor. Böylelikle fuarlarda kullanılacak olan eşyalarınız bizim güvenimiz sayesinde nakledilir.
  • ATM cihaz taşımacılığı son derece kritik bir işlemdir. Çünkü bu makineler oldukça büyük olmalarının yanı sıra aynı zamanda çok ağırdır. Hassas bir yapıları vardır. Kapalı kamyon kasalarında taşınması gerekir. Araçlarımızda yer alan liftler, bunları kaldırabilecek olan kapasiteye sahiptir. Sorunsuz bir yükleme işlemi gerçekleştirilir. Böylelikle cihazlar nakil öncesinde hiçbir problemler karşı karşıya kalmaz.

Bunun dışında kalan her türlü eşya için de liftli sistemler kullanılabilir. Bu konuda bir ayrım yoktur. Parça parça olan eşyaları tek bir seferde kamyon kasasına aktarmak, mevcut mekanizma sayesinde kolaydır. Şehir içi ya da şehir dışı taşımacılık alanında faaliyet gösteren firmamız, beklentilerinizi karşılar.

Liftli Taşımacılık İçin Bizimle İletişime Geçin

İstanbul liftli taşımacılık hizmetlerini çok uzun yıllardan beri veriyoruz. Sektörde fark yaratan firma olarak birden fazla araçtan oluşan geniş bir filomuz var. Bunun içinde yer alan tüm kamyonlarımız, özel olarak tasarlanmıştır. Çünkü asansörlü sistemleri vardır. Bu sayede hem eşyaların taşınması hem de kamyona yüklenmesi zaman alan bir işlem olmaz. Uygun ücretler karşılığında hizmetlerimize devam ediyoruz. Bundan faydalanabilmek adına hemen İstanbul liftli taşımacılık firması ile iletişim kurabilirsiniz. Gerekli bilgileri alabilir ve bizimle çalışabilirsiniz.

Hakkımızda

ACARSOY NAKLİYAT TAŞIMACILIK
Taşımacılıkta 27 yıllık tecrübe...
Her gün bizim için yeni bir gün ve her yerdeki müşterilerimizi memnun etmek için çalışıyoruz.
Liftli Taşımacılık Nakliye Araç Kamyon

Bize Ulaşın

0 (532) 477 8859

Taşımacılıkta 27 yıllık tecrübe...

E-Bülten Kayıt