GenelÇekmeköy Liftli Taşımacılık

Taşımacılık hizmetleri, günümüzde gelişen teknolojinin etkisiyle artık çok kolay bir şekilde yapılıyor. Her türlü materyal, eşya, ofis, evin nakledilebilmesi için Çekmeköy liftli taşımacılık firması faaliyetlerini sürdürmekte. Vinç ya da benzeri araçlara ihtiyaç duymadan, liftli kamyonlar sayesinde eşyaların yüklenme aşaması oldukça basit. Güvenliği ön planda tutan firma, söz vermiş olduğu saatte eşyaları teslim ediyor.

Liftli Taşımacılık Ne Anlama Geliyor?

Çekmeköy liftli taşımacılık şirketi olarak teknolojiyi her zaman yakın takip ediyoruz. Ayrıca müşteri memnuniyetine büyük bir önem vermekteyiz. Bu yüzden liftli kamyonlarımızla filomuzu genişlettik. Liftli sistem aslında asansörlü bir yapı demek. Ancak bu yapı, kamyonun arkasındaki bölümde yer alıyor.

Liftli Taşımacılık Hangi Eşyalar İçin Uygundur?

Liftli eşya taşımacılığı sektördeki çok büyük bir açığı kapatmıştır. Çünkü nakliye ve taşımacılık sadece klasik ev ya da ofis eşyaları için geçerli değildir. Daha büyük, ağır, hassas, tonlarla tanımlanmış olan cihazların nakli çok mühimdir. Bunun için liftli taşımacılık hizmetini veren kamyonlar kullanılır.

Bankaların özel şekilde tasarlamış oldukları ve birçok farklı hizmeti veren ATM cihazları, bakım ya da yeni yerine kurulabilmesi için taşınmak zorundadırlar. Bunu yaparken sıradan bir aracın kullanılması birtakım sorunları beraberinde getireceğinden, mutlaka liftli kamyonların devreye girmesi gerekir. Filomuzda yer alan araçlar sayesinde işlemler kısa sürede tamamlanır. 2 tona kadar taşıma kapasitesinin olması büyük bir avantajdır.

Tıbbi cihazların taşınması yine bu sistem sayesinde çok kolay bir biçimde gerçekleştirilir. Bu eşyaların en dikkat çekici özelliği hassas olmalarıdır. Yani düşürme, çarpma gibi durumlardan çok olumsuz şekilde etkilenebilirler. Bundan dolayı taşınma işlemlerinin çok dikkatli şekilde gerçekleştirilmesi şarttır. Kamyonlarımız, bunun için uygundur. Çünkü arka kısmındaki özel lift bölümü, zaman kaybının önüne geçerken, insan gücüne dayalı taşımacılığa da gerek duymaz. Buraya yüklenmiş olan tıbbı cihaz kaldırılarak kamyonun içine alınır. Eşyaya zarar gelmez.

Fuar taşımacılık hizmetleri, liftli kamyonlarımız sayesinde sorun olmaktan çıkıyor. Fuarlara katılım gösterecek olan her türlü işletme ve şirket, genellikle devasa stantları ve diğer eşyaları, ilgili yere taşımak zorundadır. Bunu sıradan bir kamyonla gerçekleştirmek mümkün olmadığından, özel araçlarımız devreye girer.

Liftli Taşımacılık Nasıl Avantajlar Sağlıyor?

Çekmeköy liftli taşımacılık firması olarak müşterilerimize şu tip avantajları sunuyoruz;

  • 2 ton gibi çok yüksek bir kapasiteye sahip olan kamyonlarımız sayesinde, bu hacimli eşyaların taşınması artık bir problem değildir. Bunu salt araçlarla yapmak mümkündür.
  • Liftli taşımacılık, değişik özelliklere sahip olan bazı cihazların kullanılmasına gerek duymaz. Bunlardan birisi vinçtir. Çok ağır eşyaları kaldırmak ve kamyonun kasasına yerleştirmek için tercih edilir. Ancak liftli kamyonlar sayesinde buna lüzum yoktur. Direk sistemin kendisi bu süreci tek başına gerçekleştirir.
  • İnsanlar için zaman çok önemlidir. Liftli kamyonlarla taşımacılık her daim süreden tasarruf etmek demektir. Süreç çok kısalır. Hatta yarı yarıya olacak şekilde avantaj elde edebilirsiniz.
  • Liftli taşımacılık, her türden eşyalar için uygundur.

Tecrübeli Firma Olarak Hizmet Veriyoruz

Çekmeköy liftli taşımacılık alanında sektörün öne çıkan isimlerinden birisi olarak, her türlü eşyayı sorunsuz şekilde taşıyoruz. Filomuz oldukça geniş. İşlemleri daha kolay bir hale getirebilmek adına tümünde liftli sistemler var. Üstelik bunların bakımları çok sık aralıklarla yapılıyor. Sizin için zamanın ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Bu yüzden her daim hızlı bir biçimde hareket ederken, güvenliği de ön planda tutuyoruz. Liftli eşya taşımacılık hizmetini alabilmek için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Hakkımızda

ACARSOY NAKLİYAT TAŞIMACILIK
Taşımacılıkta 27 yıllık tecrübe...
Her gün bizim için yeni bir gün ve her yerdeki müşterilerimizi memnun etmek için çalışıyoruz.
Liftli Taşımacılık Nakliye Araç Kamyon

Bize Ulaşın

0 (532) 477 8859

Taşımacılıkta 27 yıllık tecrübe...

E-Bülten Kayıt