GenelAtaşehir Liftli Taşımacılık

Taşımacılık hizmetleri modern teknolojinin getirmiş olduğu yöntemlerle yapılıyor. Ataşehir liftli taşımacılık firması, her türlü eşyayı özel şekilde tasarlanmış olan kamyonlarla naklediyor. Bu araçların sahip olduğu liftli yapı sayesinde, en ağır materyallerin kasalara yüklenmesi bile son derece kolay hale geliyor. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firma, böylelikle beklentileri karşılıyor.

Liftli Taşımacılık Ne Demek?

Liftli taşımacılık hizmetleri son yıllarda çok büyük bir ilgi görüyor. Bu sistemin öne çıkan özellikleri ise şöyle;

  • Özel şekilde dizayn edilmiş olan kamyonların arka bölümünde asansör benzeri bir yapı vardır.
  • Ataşehir liftli taşımacılık araçlarındaki bu yapı, hidrolik bir sistem üzerinden çalışır.
  • Kamyona monte edilmiştir ve ayrı bir parça değildir.
  • Üstünde yer alan kontrol paneli sayesinde, eşyaları kaldırarak kamyonun içine koyar.
  • Bir görevlinin yardımıyla çalışır.
  • Son derece yüksek kapasitesi vardır. 2 tona kadar her türlü yük taşınabilir.
  • Böylelikle taşımacılık hizmetleri çok daha kolay bir hale gelir.

Liftli Taşımacılık Avantajları Nelerdir?

Ataşehir liftli taşımacılık sayesinde zamandan tasarruf etme şansınız vardır. Çünkü bu sistem, oldukça hızlıdır. Taşımacılık işlemleri sırasında ayrı bir masraf ederek vinç kullanmaya gerek yoktur. Aynı zamanda forklift olarak bilinen araç da kullanılmaz. Bunların tümü mevcut sistem içerisinde yer alır. Bir ev ya da ofisten alınan eşyanın kamyon kasasına yüklenmesi genellikle ayrı bir aşama anlamına gelir. Liftli kamyonlar sayesinde bu süreç ortadan kalkar. Son derece güvenlidir. Eşyaların düşmesi, zarar görmesi gibi durumlar yaşanmaz. İnsan gücüne olan gereksinimi de minimuma düşürür.

Liftli Taşımacılık Hizmetleri Kimler İçin Verilir?

Ataşehir liftli taşımacılık, her türlü eşya için uygundur. Ofis ya da ev gibi meskenlerin bu sistemle taşınması kolaydır. Ancak asıl kullanım alanı daha büyük ve ağır eşyalarda görülür. Özellikle banka taşımacılığında bu tip araçların tercih edilmesi zorunludur. Çünkü materyaller hem büyük hem de ağırdır. İşin şansa bırakılmaması adında mevcut sisteme sahip olan kamyonlar kullanılır. Bankaların ATM adı verilen cihazlarının nakil işlemleri sırasında da bu yöntem karşımıza çıkar. Lift bölümüne konulan eşya, sadece tek bir tuşla kaldırılır ve daha sonra kamyona nakledilerek işlem sona erdirilir. Tıbbi cihaz taşıması için de uygun bir sistemdir.

Liftli Taşımacılık Hizmetleri Nasıl Yapılır?

Ataşehir liftli taşımacılık, asansörlü sistem ile birleştirildiği zaman çok başarılı sonuçların alınmasını sağlar. İlk olarak uzman personel, taşınacak olan eşyaların sayısına bakar. Bunların türü, ne kadar ağır olduğu çok önemlidir. Hemen ardından ilgili yere asansörlü sistem kurulur. Bu metot çok büyük bir avantajdır. Çünkü eşyaların bina içinden, merdivenleri kullanarak taşınmasının önüne geçer. Hızlı bir biçimde yükleme gerçekleştirilir. Daha sonra bir görevlinin komutuyla aşağıdan düğmeye basılır ve asansör kamyon kasasına doğru harekete geçer. Böylelikle ilk aşama tamamlanmış olur.

Liftli eşya taşıma işlemlerinde artık ikinci aşamaya geçilir. Kamyon kasasının liftli olan bölümüne gelen eşyaların içeriye alınması çok basittir. Çünkü özel bir biçimde tasarlanmış olan lift sistemi devreye girer. Yine tek bir tuşa basılarak eşyalar, kapalı olan kasanın içine nakil işlemi tamamlanır ve süreç sona erer.

Bakımlı ve Son Modern Araçlar

Taşımacılık firması olarak, uzun yıllardan beri hizmet veriyoruz. Liftli özelliğe sahip olan kamyonlarımızın tümü yenidir. İhtiyaca göre değişik kapasiteleri vardır. Tümünün kasaları kapalıdır. Bakımları hiçbir zaman aksatmanda ve periyodik olarak gerçekleştirilir. Eşyalar, gideceği yere hızlı, güvenlik bir biçimde ulaştırılır.

Hakkımızda

ACARSOY NAKLİYAT TAŞIMACILIK
Taşımacılıkta 27 yıllık tecrübe...
Her gün bizim için yeni bir gün ve her yerdeki müşterilerimizi memnun etmek için çalışıyoruz.
Liftli Taşımacılık Nakliye Araç Kamyon

Bize Ulaşın

0 (532) 477 8859

Taşımacılıkta 27 yıllık tecrübe...

E-Bülten Kayıt